معرفی انواع دیوارپوش پی وی سی

معرفی انواع دیوارپوش پی وی سی

معرفی انواع دیوارپوش پی وی سی  

دیوارپوش ها انواع مختلفی دارند. دیوارپوش های ساده و یا سه بعدی ، دیوارپوش در ابعاد متنوع و کاربرد های گوناگون.

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش ها با توجه به کاربرد و نوع فضا و جنس و قیمت های متفاوت تولید می شوند.از انواع دیوارپوش ها به موارد زیر می توان اشاره کرد:

دیوارپوش های پی وی سی : از قدیمی ترین دیوارپوش ها می توان به دیوارپوش های پی وی سی اشاره کرد. این دیوارپوش ها در ابعاد 20 سانت در طول 6 متر تولید می شوند که در چهار نوع سفید ساده ،سفید براق ، پانل چاپی ، پانل روکشدار وجود دارند.

طرح های چاپی بدون روکش بوده و به صورت چاپ مستقیم بر روی پانل چاپ می شوند.پانل های روکش دار در انواع طرح ها تولید می گردند. روکش های طرح چوب و کاغذ دیواری بر روی پانل ها لمینیت می گردند و پانل های روکشدار تولید می شوند.

برای مشاهده ی ویژگی های بیشتر و طرح های متنوع  دیوارپوش های پی وی سی کلیک کنید.

 

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش های ماربل شیت : این دیوارپوش ها نسل جدیدی از دیوارپوش های پی وی سی هستند که طرح های سنگ دارند . دیوارپوش ها از 70 درصد پی وی سی و 30 درصد پودر سنگ ساخته شده  و در ابعاد 1.20 در 2.80 متر تولید می گردند. به همین دلیل به آنها دیوارپوش های یک تکه و بدون درز نیز می گویند. دیوارپوش های ماربل شیت آنتی باکتریال بوده و برای محیط های بیمارستانی و ایزوله مناسبند.

برای دیدن تمام ویژگی ها و رنگبندی دیوارپوش های ماربل شیت اینجا کلیک کنید.

 دیوارپوش ماربل شیت

دیوارپوش های  پی وی سی مناسب محل های پرتردد نیستند و به مرور زمان آسیب میبینند. برای جلوگیری از این آسیب ها دیوارپوش های پی وی سی ضد ضربه وارد بازار شدند. این دیوارپوش ها تو خالی هستند اما طراحی این پانل به گونه ایست که جداره ها توسط پل های کوتاه به هم نزدیک تر شدند و پانل ها ضد  ضربه شدند.

دیوارپوش های ضد ضربه را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

 دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش های پی وی سی توپر یا پلی استایرن نوعی دیگر از دیوارپوش های پی وی سی می باشند که در طرح های متنوع چوبی تولید می گردند. این دیوارپوش ها کاملا ضد ضربه بوده اما اشکالاتی را نیز دارند. ازجمله سنگین بودن پانل های پلی استایرن.

 دیوارپوش پلی استایرن

 برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و انواع دیوارپوش ها با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

 

 


لیست اخبار

مقالات