دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکووراسیون داخلی

خلاف تصور عموم  برای طراحی اتاق کودک که معمولا همه بر این نظرند که طراحی برای اطرافیان نوزاد صورت می گیرد، جزییات دکوراسیون اتاق بسیار مهم بوده و طراحی آن نیاز به خلاقیت بالا و درک نیاز مادر و کودک  دارد.

دکوراسیون اتاق نوزاد

ایجاد تعادل بین کارایی و زیبایی از موارد مهم در دکوراسیون اتاق بوده و باید هر دو مورد در نظر گرفته شود. وسایل ضروری برای اتاق کودک تخت و کمد برای وسایل کودک، میز و صندلی راحتی برای مادر که در کنار تخت و یا محدوده ای از اتاق گذاشته شود که نگهداری شبانه روزی برای والدین را راحت کند.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

غیر از وسایل  ضروری در دکوراسیون ما بقی وسایل به صورت دکوراتیو در اتاق نوزاد قرار داده می شود که باید به این نکته توجه شود وسایل تزیینی باعث شلوغی و صلب آرامش مادر و فرزند نگردد.

معمولا وسایل اتاق نوزاد در ابعاد کوچک است و باعث شلوغ دیده شدن فضا می شود بنابراین گذاشتن این وسایل درون کمد و نظم دادن اتاق از مواردی است که اهمیت فراوانی در دکوراسیون دارد و به طور تقریبی گذاشتن تمام وسایل درون کمد غیر ممکن است. وسایل مخصوص نوزاد دارای رنگ های متنوع و شادیست پس بهتر است برای رنگ های اصلی انتخاب هایی داشته باشید که به شلوغ دیده شدن فضا دامن نزند.

دکوراسیون

تخت و محل استراحت نوزاد باید دور از تابش مستقیم نور باشد ، نور خورشید برای کودک مفید است اما اگر زمان استراحت نوزاد با نور مستقیم خورشید تحت تاثیر قرار بگیرد ،باعث آزار اومی شود .

دکوراسیون اتاق

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با 71731-021 تماس بگیرید.

 


لیست اخبار

مقالات