چند ایده ی ارزان برای نو کردن دکوراسیون داخلی

چند ایده ی ارزان برای نو کردن دکوراسیون داخلی

چند ایده ی ارزان برای نو کردن دکوراسیون داخلی

برخی ترفندهای طراحی داخلی وجود دارد که طراحان از آن استفاده می کنند ؛ شما هم به راحتی می توانید با حداقل تلاش و هزینه آن را انجام دهید . گاهی اوقات کوچکترین چیزها بیشترین تاثیر را دارند. این می تواند یک آینه، یک نقاشی، یک لامپ یا حتی یک گیاه باشد. نگاهی به این راهنمایی های هوشمندانه طراحی بیاندازید..

رنگ اتاق های کوچکتر را روشن تر انتخاب کنید

اتاق نشیمن در بالا یک نمونه عالی از چگونگی به حداکثر رساندن یک فضای کوچک است. پنجره های بزرگ، دیوارهای رنگی و استفاده از آینه ها نور طبیعی را از درها و پنجره ها منعکس می کند.

از آینه های تزئینی برای اضافه کردن فضا به فضای دکوراسیون داخلی استفاده کنید

برای اتاق های بزرگتر و یا هر اتاق با مقدار محدودی از نور طبیعی، آینه هایی که به طور مستقیم ا روی پنجره قرار دارند، نور را اضافه می کنند. آینه های تزئینی را می توان به جای هنر برای پر کردن فضای خالی دیوار استفاده کرد.

سبد

سبدها یک راه اقتصادی و ظریف برای اضافه کردن ذخیره سازی به هر اتاق است. سبد را می توان برای ذخیره و نمایش کتاب ها، مجلات ، اسباب بازی ها، حوله ها و پتو ها استفاده کرد.

استفاده از آنچه که دارید

همه ما داراي داراييهايي هستيم که احتمالا در جعبه ها جاي داده شده و به آنها نگاه نکرديم. خانه شما نیاز به لوازم جانبی دارد. به جای اینکه به فروشگاه بروید نگاهی دقیق به آنچه که در پیش دارید داشته باشید. سینی های چوبی، اکریلیک، فلز یا نقره می توانند به عنوان ابعاد اضافی قرار بگیرند.

سبزهای شگفت انگیز

گیاهان را به فضای زندگی خود اضافه کنید. آنها را به هر اتاق اضافه کنید، کوچک یا بزرگ. گیاهان در عین ارزان بودن راهی برای به اشتراک گذاشتن فضای خود و اضافه کردن رنگ و بافت هستند. نه تنها گیاهان زیبا هستند، بلکه بسیاری نیز می توانند هوای خانگی و رطوبت را تمیز نگه دارند. آنها می توانند آلاینده ها را جذب کنند و گازهای مضر را از هوا حذف کنند. هیچ خانه ای نباید بدون این سبز های شگفت انگیز باشد!

رنگ آمیزی کتابخانه

این قفسه ساخته شده ساده و معمولی است. شاید ساده ترین و ارزان ترین روش برای تبدیل یک فضای خسته کننده، استفاده از یک رنگ در جایی غیر منتظره است. کتابخانه ها یک مکان ایده آل برای شروع هستند زیرا شما نیازی به رنگ آمیزی یک منطقه بزرگ ندارید. دیگر مکان های سرگرم کننده برای اضافه کردن رنگ عبارتند از شومینه ، راهرو ها و سقف.


لیست اخبار

مقالات