چرا از دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی باید استفاده کنیم

چرا  از دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی باید استفاده کنیم

چرا  از دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی باید استفاده کنیم

داخلی خانه ها منعکس کننده سلیقه اشخاص است، به همین دلیل مردم هزینه ی بسیاری را صرف ارائه تصویر کامل و احساس به خانه هایشان می کنند. همین طور در فضاهای کاری نیز می توان گفت در حالیکه روند طراحی همچنان در حال تکامل است، مردم اکنون با استفاده از ابزارهای جدیدتر دکوراسیون داخلی شروع به آزمایش کرده اند تا زیبایی و عملکرد خود را به خانه و دفاتر خود اضافه کنند. به طور معمول رنگهای معمولی یا کاغذ دیواری مورد استفاده برای پوشش دیوارها قرار گرفته اند. در حال حاضر بیشتر مردم برای پانل های ظریف و مقرون به صرفه دیوارپوش و سقف کاذب PVC بر روی این جایگزین ها و همچنین بیش از کاشی، سنگ مرمر، سنگ و چوب برای پوشش داخلی دیوار استفاده می کنند. در اینجا چند دلیل برای انتخاب پانل های PVC بر روی گزینه های دیگر وجود دارد:

 

 شما می توانید یک پانل PVC را به صورت افقی بچرخانید، آن را به صورت عمودی نصب کنید یا آن را در هر زاویه انتخابی خود، هر دو بر روی دیوارها و سقف نصب کنید.

پانل های پی وی سی محو نمی شوند و رنگ آنها همچنان همانطور که شما برای اولین بار آنها را خریداری می کنید. شما نباید نگران نباشید در مورد موریانه هایی که به چوب روی پانل های PVC خود می خورند، همانطور که با چوب کار می کنند. کلیه این عوامل باعث می شود پانل های PVC طول عمر بیشتری نسبت به رنگ، کاغذ دیواری، کاشی یا چوب داشته باشند.

شما می توانید از رنگ های جسورانه برای ترکیب با طرح رنگ کلی داخلی خود استفاده کنید یا از الگوهای منحصر به فرد برای لمس کردن یک تماس خلاقانه به فضا استفاده کنید. به عنوان یک جایگزین عملی برای کاشی، آنها زندگی و قدرت را به اتاق شما اضافه می کنند.

پانل های PVC بسیار آسان برای نگهداری هستند. شما به سادگی می توانید آنها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید و آنها را مانند درخشان کنید.

پانل های PVC کمک می کند تا دیوارهای خانه خود را عایق بندی کرده و دمای کلی داخل اتاق را برای شما مناسب تر نگه دارد.

پانل های پی وی سی مقاوم در برابر آتش (تا 60 درجه) هستند و بدون توجه به جایی که آنها را نصب می کنید - چه بر روی دیوارها و یا در سقف.

این پانل های مقاوم در برابر آب 100٪ است که به این معنی است که شما دیگر نمی توانید در مورد دیوار یا سقف مرطوب (حتی در حمام خود) نگران نباشید. آنها کاملا مقاوم هستند.

با توجه به انعطاف پذیری فوق العاده فوق العاده، پانل های پی وی سی به طور گسترده در خانه ها، دفاتر، نمایشگاه ها، تئاتر ها، استخرهای شنا، سالن های تفریحی، سالن ها، رستوران ها و کافه ها و بسیاری از مکان های دیگر استفاده می شود.

پانل های PVC جذاب، با دوام و جایگزینی معاصر برای دیوارهای رنگی و کاشی های قدیمی و آسیب دیده اند. در واقع، ظرافت زیباییشناسی و قابلیت اقتصادی آنها، برتری نسبت به سایر انواع دیگر روکش های ساخته شده از جمله سنگ مرمر، سنگ و یا چوبی را می دهد.


لیست اخبار

مقالات