رنگ برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی:

رنگ برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی:

رنگ برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی:

رنگ ها نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند، اما برای محیط دکوراسیون داخلی شما نیز به همان اندازه مهم هستند. انتخاب رنگ مناسب برای فضای شما می تواند آن را به طرز غیر قابل باوری زیبا کند، در حالی که رنگ اشتباه می تواند تمام ظاهر دکوراسیون داخلی شما را خراب کند. اما یک طراح هوشمند انتخاب های هوشمند را در هنگام انتخاب یک رنگ برای هر فضا انتخاب می کند. قبل از تصمیم گیری در مورد بازسازی فضای خود، تمام الزامات و انتظارات را رعایت کنید. در این مقاله راهنمای انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی در اختیارتان قرار داده ایم.

بیایید با رنگ های تیره مانند سیاه و قهوه ای شروع کنیم. این رنگها برای استفاده بیش از حد خطرناک اند. اما اگر از طراح خلاق بخواهید، می گوید: «این امکان وجود دارد». سیاه روی دیوار نیاز به دو چیز دارد: شجاعت و فضاهای خوب طراحی شده و البته نور فراوان . حتی فضاهای کوچکتر می توانند مدرن و ظریف باشند اگر تمام عناصر دیگر برای برپایی و افزایش اثر دیوارهای تاریک در دکوراسیون داخلی انتخاب شوند.

رنگ آبی و سبز رنگی است که در مبلمان شما بهتر از دیوارهای شماست ؛سبز یا آبی باید با برخی ترکیب یا الگوی دیگری در دکوراسیون داخلی استفاده شود تا اتاق شما زیبا شود.

از رنگ زرد کمرنگ با رنگ نارنجی استفاده کنید تا فضای دکوراسیون داخلی خود را سرزنده کنید. نه تنها این که زرد در داخل خانه استفاده می شود، می تواند یک فضای شاد ایجاد کند، نگاهی بی نظیر به خود بگیرد و بتواند خلق و خوی خود را بهبود بخشد.


لیست اخبار

مقالات