درب داخلی شیشه ای برای فضای مدرن دفتر

درب داخلی شیشه ای برای فضای مدرن دفتر

درب داخلی شیشه ای برای فضای مدرن دفتر

فضایی پلاس در بین المللی برای مقرون به صرفه و با کیفیت بالا درب داخلی شیشه ای برای فضاهای اداری شناخته شده است. دفاتر تجاری، بیمارستان ها، موسسات آموزشی، ادارات دولتی، بانک ها و طیف وسیعی از لباس های فضای صنعتی برای خنک کردن راه اندازی، با استفاده از طیف گسترده ای از محصولات داخلی درب شیشه ای داخلی ما، باعث افزایش کارایی کارخانه می شود.

"فضاهای کاری انعطاف پذیر قطعا وارد شده اند!" تعادل کامل بین فضاهای مشترک مشترک و مناطق بسته که اعضای تیم می توانند ایجاد و نوآوری را با توجه به آزادی برای سفارشی جریان و طرح با درب بالا درب درهای شیشه ای داخلی و پارتیشن دفتر برای دفاتر و کسب کار مراکز فضاهای کاری تغییر شکل ما از شیشه و آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده اند و به طور کامل قابل بازیافت هستند، مناسب برای ساخت و ساز سبز. دیوارهای شیشه ای و پارتیشن ها اجازه می دهد نور طبیعی و سفارشی سازی آسان برای بهینه سازی عملکرد. درهای شیشه ای در حال ساختن در عرض چند ثانیه یک طرح طبقه را باز کرده و به راحتی در صورت تمایل اسلاید بسته می شوند. درب های داخلی شیشه ای انعطاف پذیری را تسریع می کنند و نقش مهمی در فضای مجدد پرواز در پرواز بازی می کنند. برای مثال یک اتاق مشاوره می تواند در لحظات به یک اتاق کنفرانس تبدیل شود. درب های کشویی، درب های نوسان و دیوارهای شیشه ای به نیازهای مشتری و به منظور افزایش قابلیت استفاده از فضا. محفظه های شیشه ای و اتاق های کنفرانس تقویت خلاقیت بالاتری دارند.

از نمایشگاههای فضایی به علاوه ما بازدید کنید

ما یک بخش از شرکت کشویی درب ارائه راه حل های کارآفرینی نوآورانه برای طرح بندی دفتر مدرن است. هنگامی که شما یکی از مکان های کشویی درب ما را می بینید، می توانید نمایشگاه های فضایی خود را کشف کنید، و یا مشاوره تلفنی رایگان خود را امروز دریافت کنید. این که آیا شما نیاز به دیوارهای شیشه ای ثابت، پارتیشن های ثابت، درهای کشویی شیشه ای، درهای چرخشی، درهای حیاط یا عبور از پنجره ها، راه حل های ما فضا، زمان و پول را صرفه جویی می کنند. برای مثال، آیا می دانستید که با استفاده از درب های مدرن داخلی درها برای دسترسی به اتاق کنفرانس در ناحیه های تنگ، شما می توانید فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید که یک درب نوسان در انحصار دیگری باشد؟ متخصصان ما خوشحال خواهند شد تا طرح طبقه بندی خود را بررسی و به اشتراک بگذارند که راه حل های درب داخلی شیشه داخلی ما مناسب برای بهینه سازی فضا و به حداقل رساندن هزینه ها است.


لیست اخبار

مقالات