10 دلیل مناسب برای فضاهای کوچک است

10 دلیل مناسب برای فضاهای کوچک است

10 دلیل مناسب برای فضاهای کوچک است

هجوگ را در فضای کوچکی قرار دهید

شما احتمالا در طول چند سال گذشته با  روبرو شده اید، اما این مفهوم دانمارکی دشوار است. تلفظ ، آن را نمی توان با یک کلمه تعریف کرد، بلکه به معنای احساس راحتی کلی است. فکر کنید: یک رختخواب ساخته شده با لپ تاپ های سفارشی و پتو، یک فنجان چای تازه تازه و کتاب مورد علاقه خود را به عنوان یک رگبار آتش در پس زمینه. این است، و شما احتمالا آن را بدون دانستن آن را تجربه کرد.

 

راه های زیادی برای فهمیدن در فضای خود وجود دارد، اما همه اینها باعث ایجاد یک محیط استقامتی، گرم و آرام در خانه شما می شود. بهترین بخش از این است که برای دستیابی به آن نیازی به یک خانه بزرگ نیست. در حقیقت، برخی از فضاهای بسیار کوچک هستند. اگر بخواهید کمی آسایش دانمارکی را به فضای کوچک خود اضافه کنید

فوری با شمع

یکی از ساده ترین راه ها برای اضافه کردن حس هوگ به فضای شما این است که آن را با شمع های خوشمزه با عطر و طعم آن، همانطور که در این نمایش در دیده می شود. شمع ها برای تجربه هیگوژ ضروری هستند، ارائه یکی از ساده ترین راه ها برای اضافه کردن گرما به یک فضای کوچک است. به راحتی آنها را در یک قفسه کتاب، یک میز قهوه و یا در اطراف یک حمام کشیده شده ترتیب دهید و ببینید که چطور دندان ها را آرام می کنند.

تمرکز بر ملافه شما

از آنجا که در اسکاندیناوی منشا می گیرد، جای تعجب نیست که بر اصل مینیمالیسم در سبک مدرن پایبند است. این اتاق خواب که توسط اشلی لیباد طراحی شده است، فریاد می زند، زیرا آن را بدون هیچ زحمتی، اما با لایه ای بر لایه ی ملافه های تازه پوشانده است. در دو مرحله اتاق خواب خود را در اتاق خود قرار دهید. دو، دیوانه پتو. اگر برای کمربندهای سنگین خیلی گرم است، تمرکز بر روی نور، لایه های تنفس شما می توانید به عنوان مورد نیاز را حذف کنید.

در آغوش خارج از منزل

از سال 2018، در تقریبا سه میلیون هشتگ هشتگ وجود دارد که پر از عکسهای پتو، آتش سوزی و قهوه است، و مشخص است که این روند به زودی جایی نخواهد داشت. بسیاری از این ایده های دوستانه در زمستان بهتر عمل می کنند، اما این یکی است که در تمام طول سال به خوبی کار می کند. سبزیجات می توانند فوق العاده تسکین دهنده باشند، هوای شما را تمیز کنند و کمک کنند که اتاق را به پایان برسانند

پخت را در آشپزخانه پر کنید

در کتاب ،" نويسنده نروژی سايه يوهانسن، دستورالعمل های غنی دانیل را ارائه می دهد که اجاق شما را گرم نگه می دارد و علاقه مندان به را تشویق می کنند تا جشن "شادی فیکا" (لذت بردن از کیک و قهوه با دوستان و خانواده). برای ما سخت نیست که شما را متقاعد کنیم؟ این حتی ساده تر است که یک احساس راحتی در یک آشپزخانه کوچک ایجاد کنید.

یک کتاب

یک کتاب خوب یک عنصر ضروری از است، و چه راهی بهتر برای تشویق های روزمره ادبی از یک گوش دادن خواندن بزرگ؟ جنی کمندا از نوت بوک سبز کوچک این کتابخانه شایان ستایش را ایجاد کرد. شواهدی وجود دارد که شما نیاز به فضای زیادی برای ایجاد یک منطقه خواندن لذت بخش ندارید. در حقیقت، یک کتابخانه خانه زمانی بیشتر جالب و فشرده تر است.

هیگو به مبلمان نیاز ندارد

تصور غلط رایج این است که برای پذیرش ، شما نیاز به یک خانه کامل از مبلمان مدرن اسکاندیناوی. اگرچه خانه شما باید بی نظیر و مینیمالیست باشد، اما فلسفه به هیچ وجه نیازی به مبلمان ندارد. این فضای زندگی دعوت کننده و آه خیلی راحت از وبلاگ نویس یک روزه کلوئر، نماد هیگ است. اگر شما نمی توانید مبلمان مدرن را در فضای کوچک خود جا بگذارید، چند بالشتوانه (و بسیاری از شکلات داغ) همه چیز شما را نیاز دارد.

دکوراسیون دکوراسیون

هنگامی که خانه خود را می زنید، به شما یک عذرخواهی بزرگ برای ماندن در خانه و آموختن چند صنایع جدید بدهید. بافندگی یکی از بزرگترین صنایع دستی است که برای فضاهای کوچک طراحی شده است، زیرا از لحاظ ذهنی دنج است و می تواند لذت واقعی را بدون فضای زیادی فراهم کند. اگر قبلا هرگز گره خورده اید، می توانید به راحتی به راحتی از خانه ای الهام گرفته از دانمارک خود یاد بگیرید. به دنبال که در اینجا برای الهام بخشیدن به غریبه دیده می شود.

تمرکز بر روشنایی

آیا این خواب روحانی رو به زوال در دیده نمی شود، آیا می خواهید با یک کتاب عالی قدم بزنید؟ بعضی از کافه ها و یا رشته های رشته ای را به چارچوب رختخواب خود اضافه کنید یا از صندلی خواندن خود را برای اثر هیگز کامل. روشنایی مناسب می تواند بلافاصله یک فضای گرم را گرم کند و دعوت کند، و بهترین بخش این است که شما هیچ فضای اضافی برای بازی کردن با این نگاه نیاز ندارید.

 

چه کسی نیاز به یک میز ناهار خوری دارد؟

 

اگر شما در را جستجو کنید، عکس های بی حد و حصر افرادی را که از صبحانه در رختخواب لذت می برند، می بینید. بسیاری از فضاهای کوچک از یک میز ناهار خوری طبیعی فرار می کنند، اما هنگامی که شما زندگی می کنید، نیازی به جمع آوری اطراف یک میز برای لذت بردن از غذا نیست.


لیست اخبار

مقالات