ایده های حمام کوچک برای بهینه سازی فضای خود

ایده های حمام کوچک برای بهینه سازی فضای خود

ایده های حمام کوچک برای بهینه سازی فضای خود

اگر یک حمام کوچک دارید، نگران نباشید، ما تعداد زیادی ایده های حمام کوچک برای شما داریم. به دنبال ایده های کوچک حمام هستید؟ یک حمام کوچک می تواند شیک، کارآمد و مناسب با فضایی مناسب باشد. یک حمام کوچک را بی نهایت بزرگتر با رنگ های خنثی که در امتداد کف اتاق اجرا می شود، تا دیوارها و حتی بر روی حمام و لئو ادامه دهید. این احساس احساس فضای پایان ناپذیر را ایجاد می کند، نه تقسیم حمام به مناطق جداگانه، که می تواند اتاق را درون جعبه قرار دهد.

در صورت امکان اضافه کردن یک پنجره رو به بالا برای باز کردن حمام خود و ایجاد یک فضای نور و هوا فراهم کنید. مبلمان سفید کمک خواهد کرد که نور گشت و گذار در اطراف اتاق، به این معنی است که شما می توانید شخصیت را با چندین لوازم جانبی جالب تزریق کنید. روشنایی کلید است. شامل نورپردازی کاری در کنار آینه و گزینه های کم نور در آلوئه و یا پشت حمام برای ایجاد درام و خلق و خوی. اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات نور دارای رتبه IP مناسب برای استفاده ایمن در مناطق مرطوب است.

مبلمان چند منظوره

محدوده محدود نباید روی احساس خلاقیت شما تأثیر بگذارد. در صورتی که حمام شما در سمت کوچک تسلط داشته باشد، از مبلمان مورد استفاده خود استفاده کنید که می توانید در یک لحظه متوجه حرکت آن شوید. رفتن به ذخیره سازی و صندلی های آزاد، به شما امکان می دهد که طرح خود را در هر زمان که مایل هستید حرکت دهید و بر خلاف واحدهای حمام نصب شده می توانید زمانی که وقت خود را صرف حرکت می کنید از قطعات جداگانه خود استفاده کنید.

از کاشی های مشابه روی کف و دیوارها استفاده کنید

یک ترفند هوشمندانه برای ساختن یک حمام کوچک بزرگتر، استفاده از کاشی های مشابه روی دیوارها و کف است. نه تنها سنگ طبیعی در این حمام خانوادگی یک لمس به سبک آبشاری اضافه می کند بلکه اجرای مداوم کاشی ها باعث ایجاد یک احساس بزرگ و همچنین وسایل دیواری می شود که بر روی سطح زمین صرفه جویی می کنند. اگر سنگ طبیعی احساس خنثی می کند، به راحتی می توانید با حوله های رنگی، لوازم ذخیره سازی و لوازم جانبی آن را با رنگ های نرم و لطیف، به صورت یک بودجه ای برای اضافه کردن شخصیت به حمام خود، پاشید.

به راحتی مبلمان و لوازم جانبی را انتخاب کنید

با استفاده از یک میز کنسول باریک برای اتصال یک حوضه کوچک، یک لمس دلتنگ را به حمام بیاندازید. شیپور خاموشی نصب شده بر روی فضای ذخیره سازی یک راه حل شسته و رفته است. بیشتر کف شما می توانید ببینید، حمام بزرگتر شما احساس می کنید، بنابراین برای یک واحد حوضچه آزاد در نظر بگیرید. به علاوه، اگر چندین فضای ذخیره سازی دارید، می توانید چند سبد زیر را بکشید.


لیست اخبار

مقالات