لمینت چوب خاکستری

 لمینت چوب خاکستری

لمینت چوب خاکستری

خاکستری ترکیبی از سیاه و سفید است، اما رنگ خاکستری در طبیعت بسیار نادر است. چوب دارای انواع و اقسام مختلف است - انواع رنگ، الگوهای و دانه. طبقات چوب سخت خاکستری خاکی با توجه به انواع چوب، شدت رنگ و تغییر رنگ، متفاوت هستند. اغلب ما سایه خاکستری گرم یا سرد را با رنگ های زرد، قهوه ای یا بژ در انتهای گرم پالت خاکستری یا زنگ های آبی و سبز در انتهای سرد می بینیم.

خاکستری یک رنگ خاص است و دارای ویژگی های بسیار منحصر به فرد است، زیرا می توان آن را برای ایجاد جو های مختلف و جلوه های بصری استفاده کرد. این می تواند احساس صلح و ثبات را به ارمغان بیاورد و اثر صلح آمیز خاکستری در هنگام ترکیب با سفید یا سایر رنگ های خنثی افزایش می یابد. طبقه های چوب سخت خاکستری بسیار واضح هستند و انتخاب مناسب برای فضای داخلی و یا اتاق های رسمی است.

سایه های خاکستری تیره تر برای افکت های شدید رنگ رنگی مثل قرمز، برای مثال، در فضای آرمانی ایدهآل هستند، در حالی که رنگهای خاکستری سبک تر، ایده های خاکستری و سفیدی سفید، با چوب زرد، صورتی و طبیعی است. این به این معنی است که برای رسیدن به اثر بصری مورد نظر، ترکیب رنگ و محیط در اتاق، باید سایه خاکستری مناسب را انتخاب کنید تا تصور کلی آرام و راحت باشد.

شکی نیست که طبقه های چوب سخت، گرما و آرامش را به داخل هر اتاق اضافه می کنند. طبقه های خاکستری خاکستری، انعطاف پذیری زیادی در طراحی دارند، زیرا آنها می توانند روستایی، سنتی، معاصر را نگاه کنند - هر چیزی که می خواهید. شما می توانید برای چوب خشک شده و یا برای پایان دادن به چوب در سایه دلخواه خاکستری انتخاب کنید تا کف خود را برجسته کنید یا آن را در طراحی کلی اتاق ترکیب کنید. برای ظاهر موفق و متعادل شما باید بدانید که خاکستری با رنگ های دیگر کار می کند. ما باید برخی از قوانین اساسی برای ترکیب رنگ خاکستری با رنگ های مختلف ارائه دهیم، اما بهتر است اگر آن را در کنار رنگ های دیگر که می خواهید استفاده کنید را دیدید و سپس به طعم و شهود خود اعتماد کنید تا تصمیم درستی بگیرید.

به طور معمول، سطوح خاکستری تیره بصری فضا را کاهش می دهد در حالی که خاک های خاکستری و خاکستری متوسط ​​باعث ایجاد فضای پر از هوا می شود. در مورد سبک، خاکستری به طور کامل برای سبک های مدرن، از قبیل فن آوری پیشرفته، مینیمالیستی یا چوبه دار شهری کار می کند و سایه خاکستری، یادآور فلز، بتن و آسفالت است.

در اینجا برخی از ترکیبات رنگ پایه ای که بسیار با طبقه های خاکستری کار می کنند، وجود دارد:

سایه های خاکستری و ظریف بنفش یا صورتی ظاهر زیبا، عاشقانه و احساساتی است. این ترکیب مخصوصا برای اتاق خواب ها مناسب است.

ترکیبات خاکستری و آبی به نظر می رسد شیک و زیبا و به ویژه در اتاق نشیمن کار می کنند. لهجه های آبی یک انتخاب ویژه برای افزایش رنگ خاکستری هستند.

طبقه های خاکستری و لهجه های زرد، فضای روشن و شاداب را در داخل کشور ایجاد می کنند، زیرا رنگ ها متضاد هستند و زرد با خورشید ارتباط دارد.

خاکستری و قرمز ترکیبی چشمگیر و هیجان انگیز است که به خوبی در محیط های مینیمالیستی و مدرن کار می کند در حالی که خاکستری و سبز یک آرامش بخش است که برای فضای داخلی سبک روستایی مناسب است.


لیست اخبار

مقالات