طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

دیگر نگران دکوراسیون داخلی آشپرخانه خود نباشید.اگر آشپزخانه ی شما کوچک یا بزرگ است و یا فضای شما بی روح یا بسیار شلوغ است ؛این مقاله را دنبال کنید.

در اینجا سعی شده تا به نکاتی اشاره شود که کمک کننده باشند و شما را به دکوراسیونی دلخواه و امروزی برساند.

دکوراسیون آشپزخانه

اولین نکته در دکوراسیون داخلی آشپزخانه توجه به نظافت آسان آن است.تمامی سطوح در آشپزخانه باید قابل نظافت باشند.

حتی اگر زیباترین و گرانبهاترین کابینت ها را داشته باشید ولی مابین آنها دیوارپوش های مناسبی استفاده نکنید زیبایی کابینت ها به چشم نمی آید.دیوارپوش های بین کابینت باید کاملا قابل شستشو باشد ؛ در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم باشند.

انتخاب رنگ برای دیوارپوش های بین کابینتی و یا کابینت ها بستگی به فضای شما دارد؛ برای فضاهای کوچک معمولا از رنگ های روشن استفاده می شود اما لکه های رنگی در دکوراسیون از اهمیت ویژه ای برخوردارند؛ فضای آشپزخانه نباید بی روح باشد.در آشپزخانه های بزرگ از ترکیب چند رنگ استفاده می شود اما در آشپزخانه های کوچک ترکیب رنگی مناسب نیست و باید از لکه رنگی استفاده شود.

دکوراسیون داخلی

کفپوش در آشپزخانه باید ضد آب و قابل شستشو باشد؛ برای انتخاب نوع کفپوش آشپرخانه باید به عادات شخصی توجه کنید.اگر کف آشپرخانه ی شما همواره در حال شستشوی دایم است؛لمینت مناسب شما نیست و کفپوش پی وی سی می تواند جزو انتخاب های شما باشد.سرامیک و یا سنگ گزینه ی مناسبی برای کف هستند اما باید توجه داشت که این متریال ها درز دار اجرا می شوند و در بین درزهای آن ممکن است در طول زمان کثیف شوند.

دکوراسیون

در مورد چیدمان وسایل آشپزخانه باید بگوییم که شیک ترین و مدرن ترین آشپزخانه ها معمولا خلوت ترین ها و ساده ترین ها هستند.پس درنظرگرفتن تعداد مناسبی طبقات و کابینت برای آشپزخانه در اولویت قرار دارد.

تلفیق قسمت نهارخوری خانه با کانتر آشپزخانه از جمله کارهایی است که در خانه های کوچک به باز شدن فضای خانه کمک میکند اما باید در نظر داشته باشید که آشپزخانه ی کوچک خود را با وسایل دکوراتیو پر نکنید.

و در آخر باید بدانید که دکوراسیون خانه ی هر فرد منحصر به خود اوست و باید با توجه به خواسته های شخص اجرا شود.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات