سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی

یکی از انتخاب های سقف کاذب برای کاربران ،سقف های کاذب تصویری است. سقف کاذب آسمان مجازی نوعی از این سقف های کاذب است که محیط را جذاب می کند.سقف های تصویری با طرح های متنوع می تواند محیط را از یکنواختی درآورده و به فضا جان میبخشد. 

ویژگی های سقف آسمان مجازی

سقف کاذب

سقف کاذب آسمان مجازی به صورت تایل های 60*60 پلکسی هستند که طرح مورد نظر شما ،روی آن چاپ میگردد.

هر نوع طرحی قابلیت چاپ بر روی این تایل ها را دارد. ابعاد سقف مورد نظر شما ممکن است مضربی از 60 سانت نباشد ، ما برای جلوگیری از تکه شدن کار شما و زیبایی بیشتر محاسبات لازم را انجام داده و در ابعاد سفارشی این تایل ها برش داده می شود.

ممکن است ابعاد سفارشی شما بزرگ تر از 60*60 باشد، برای این که تایل های شما به مرور زمان خمیده نشود و به اصطلاح شکم ندهد، از تایل های 4 میل استفاده می شود.

انواع سقف آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان

آسمان مجازی ها در سه نوع:

  1. چاپی درجه 1: عبور نور در این تایل ها بسیار بالاست و کیفیت چاپ آن نیز بالاست.
  2. چاپی درجه 2: کیفیت چاپ در این تایل ها نسبت به نوع درجه ی 1 آن پایین تر است و میزان عبور نور نیز کمتر میباشد.
  3. استیکری: این نوع آسمان مجازی به صورت چاپ مستقیم بر روی تایل نیست، طرح مورد نظر اول به روی برچسب چاپ شده و سپس بر روی طلق ها چسبانده می شود. عبور نور و کیفیت چاپ در این تایل ها از دو مورد بالا کمتر است و برای محیط های مرطوب پیشنهاد نمیشود.

محیط های مناسب برای اجرای آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی یا تصویری برای فضاهای مسکونی در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها، در محیط های اداری و محیط های تجاری، در محیط های درمانی برای اتاق انتظار و فضای عکس برداری مناسبند.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات