سقف های کاذب 60*60

سقف های کاذب 60*60

سقف های کاذب 60*60

سقف کاذب 60*60

سقف های کاذب به صورت یکپارچه و یا مشبک تولید اجرا می شوند.در این مقاله قصد داریم شما را با انواع سقف مشبک آشنا کنیم:

تایل سقفی گچی: تایل های سقفی گچی در ابعاد 60*60  تولید می شوند و درانواع گچی ساده،حصیری،تخم مرغی، پانچی منظم و نا منظم،گچی روکش پی وی سی موجودند.

 سقف کاذب گچی

تایل گچی اکوستیک: تایل های 60*60 اکوستیک  که به دلیل حفره هایی درون آن باعث کم شدن صدا می شود و خاصیت اکوستیک پیدا میکند.این تایل ها در شکل های کرمی سوزنی تولید می شوند.

تایل های گچی به وسیله ی سازه هایی قابل تنظیم از سقف آویز شده و نصب می گردند.

سقف کاذب

تایل های پی وی سی: تایل های سقفی پی وی سی در ابعاد 60*60 هم نمونه ای از تایل های سقف های مشبک هستند.این تایل ها در سه نوع تولید می شوند:1.تایل سقفی سفید مات 2.تایل سقفی سفید براق 3.تایل هات استمپ(چاپی)

تایل های سفید براق با uv  شدن به صورت براق تولید می شوند و تایل های هات استمپ و یا همان چاپی دارای طرح های متنوعی هستند که معمولا خلوت و مناسب برای سقف کاذب می باشند.

سقف کاذب

برای دیدن کالیته رنگ تایل سقفی هات استمپ اینجا کلیک کنید.

از ویژگی های سقف کاذب پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.مقاوم در برابر رطویت و قابل شستشو

2.خود اطفا بودن این تایل ها که شعله را پخش نمیکند و به صورت ریزشی خاموش می گردد.

3.عایق حرارتی و برودتی

4.مقاوم در برابر حشرات

5.وزن متعادل و سبک بودن تایل ها

6.قیمت اقتصادی

7.نصب آسان

 

سقف کاذب پی وی سی

از دیگر سقف های کاذب مشبک می شود به انواع پلکسی اشاره کرد. این سقف ها طلق هایی به ضخامت 2،4،6 میلی متر هستند که بسته به  نوع کار ضخامت های متفاوت آن استفاده می شوند. این پلکسی ها در انواع دوغی و گلس در رنگ های مختلف موجودند.

سقف کاذب پلکسی

 

سقف های آسمان مجازی هم  نوعی از سقف های پلکسی هستند که با چاپ مستقیم و یا استیکری طرح های متفاوت روی آن چاپ شده و باعث زیبایی سقف کاذب می شود.

سقف کاذب اسمان مجازی

 

سقف های کاذب سی ان سی نیز نسل جدید سقف های کاذب می باشند که با دستگاه های برش دقیق طرح های مورد نظر را روی تایل های ام دی اف و اچ دی اف برش داده و توسط پروفیل ها به سقف اتصال پیدا میکنند. جهت پنهان سازی تاسیسات پشت سقف کاذب نیز در پشت این تایل ها از طلق های پلکسی دوغی استفاده کنید.

 سقف کاذب سی ان سی

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات