اجرای سقف کاذب آذران پلاست ، قیمت سقف کاذب

سقف کاذب

سقف کاذب

سقف کاذب یکی از تحولات صنعت ساختمان می باشد که پیشرفت این صنعت باعث زیبایی هر چه بیشتر سقف میگردد.سقف یکی از اجزای ساختمان است که در دکوراسیون داخلی نقش مهمی ایفا میکند.سقف های ساده در دکوراسیون امروز جایگاه خود را از دست داده اند و سقف های کاذب جای آن ها را پر کرده اند.با استفاده از سقف کاذب میتوان عیوب سقف را پوشاند و با نورپردازی زیبا سقفی شیک به وجود آورد.از مزایای سقف کاذب می توان به :

 1. سبک بودن
 2. ایجاد نورپردازی در سقف کاذب
 3. ایجاد طرح های مختلف
 4. أکوستیک کردن فضا
 5. جلوگیری از اتلاف دما
 6. ایجاد حجم های دکوراتیو در سقف
 7. پوشش عیوب و تاسیسات سقف اصلی

سقف های کاذب جنس و متریال مختلفی دارند و برای مناطق مختلف از انواع گوناگون آن استفاده می شود.در برخی از سقف ها نیز می توان از چند نوع آن به صورت ترکیبی استفاده و طرح های مختلفی ایجاد کرد و دکوراسیونی جذاب به وجود آورد.

نصب آسان سقف کاذب

سقف کاذب

اگر شما در حال بازسازی خانه خود هستید و می خواهید یک سقف کاذب دکوراتیو را به دکوراسیون موجود اضافه کنید، از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید، تا  نصب سقف کاذب شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام شود. جهت نصب و اجرای سقف کاذب باید مواردی را قبل از اقدام  در نظر بگیرید همچون : نوع کاربری محیط ، میزان رطوبت هوا ، ارتفاع سقف و مواردی از این دست ؛ به عنوان مثال : اگر کاربری محیط شما مسکونی باشد بالطبع  نوع طراحی و نورپردازی آن کاملا متفاوت از محیط اداری و یا تجاری میباشد ، ویا متریال مورد استفاده در محیطی همچون استخر باید متفاوت از اتاق سرور و یا آشپزخانه باشد.

به جهت انتخاب آگاهانه باید از تمامی متریال های مورد استفاده در سقف کاذب و ویژگی های هر یک اطلاعات لازم را داشته باشید که در ادامه توضیحات کافی در مورد انواع سقف کاذب خدمت شما ارائه میشود. 

ویژگی سقف کاذب 

ویژگی سقف کاذب

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد ویژگی سقف کاذب صحبت نماییم میتوانیم به نصب و اجرای سریع آن ، پوشش نواقص سقف اصلی و زیبایی بصری در دکوراسیون داخلی ، نگهداری آسان و کم هزینه  از جمله این موارد میباشد . مواردی همچون مقاوم در برابر رطوبت و آب ، حرارت و آتش ، امکان طراحی و اجرای دکوراتیو بسته به متریال مورد استفاده در سقف کاذب دارد که در ادامه به صورت مفصل با شما درمیان میگذاریم

سقف کاذب تایل

سقف کاذب آسمان مجازی

سقف های کاذب و آکوستیک تایل در گروه  سقف های متحرک ، بسته و دکوراتیو قرار گرفته اند. نمای اصلی و قابل مشاهده سقف های کاذب تایل 60*60 شامل سطوح با درزها و خطوط متقاطع مربع و مستطیل شکل 30cm و 60cm و ... که از پانل های آلومینیومی ، مینرال ( الیاف معدنی ) ، گچی ، ... تشکیل شده است می باشد. پانل ها با قدرت عمود بر سطح بر سر جای مقرر قرار می گیرند. امکان جذب صوت و پایین اوردن حجم و القای مختصات دو بعدی و ... از دیگر مزایای این گروه به شمار می آید.

سقف های کاذب تایل60*60 به 2 گروه تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • سازه نمایان - با امکان نصب از بالا
 • سازه پنهان - با امکان نصب از پائین

منطبق شدن با هر نوع دیوار چینی ساختمان در سقف کاذب تایل به نحوی می باشد که لزومی به کاربرد مصالح جانبی و مکمل یا به وجود آوردن باکس که ضریبی از ابعاد تایل باشد، ندارد.

مناسب ترین و ایده آل ترین  سیستم استاندارد و پیشنهاد شده گروه تزئینی آذران دکور جهت آویز انواع سقف تایل ( در صورت برخوردار بودن از ارتفاع مکفی در پشت سقف کاذب ) ، سیستم آویز فنری و شاسی آهنی میباشد.

سقف کاذب پی وی سی ـ سی ان سی(CNC)

سقف کاذب پی وی سی سی ان سی

دستگاه های برش سی ان سی می توانند طرح مورد نظر را با دقت بالا روی محصول مورد نظر برش دهند.برای سقف های کاذب طرح های مورد نظر روی ورق های پی وی سی یا ام دی اف برش داده می شود و تایل های سقف کاذب سی ان سی  به وجود می آید.

تایل های پی وی سی و ام دی اف برش داده شده دارای خواص اصلی ام دی اف و پی وی سی می باشند و به دلیل طرح های زیبایی که می توان روی آن ها برش داد محیط را از یکنواختی در می آورد.روی این تایل ها هرگونه طرح پیشنهادی برش داده می شود و از زیباترین این طرح ها می شود به طرح های اسلیمی اشاره کرد.پشت این تایل ها می توان از پلکسی استفاده کرد و می توان آن را نورپردازی کرد.

تایل های پی وی سی در مقابل رطوبت مقاوم هستند و دیرسوز می باشند.هم چنین در برابر حشرات نیز مقاوم است.تایل های ام دی اف از مقاومت بالاتری نسبت به پی وی سی برخوردارند اما به دلیل جنس چوبی آن بهتر است در محیط های مرطوب استفاده نگردد و در مقابل حرارت قرار نگیرند. 

سقف کاذب کشسان

سقف کشسان

سقف کاذب کشسان نوعی پوشش جدید سقفی است که به تازگی در ایران وارد شده و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این پوشش نه تنها در سقف بلکه در قسمت های دیگر دکوراسیون داخلی نیز اجرا می شود.علت نامگذاری این سقف به دلیل جنس و نحوه ی نصب آن میباشد.جنس  سقف کشسان از نوعی پارچه ی پی وی سی با خاصیت انعطاف بالا و کشش زیاد و تحمل بار بالا می باشد.

پارچه ی مخصوص با کشش و حرارت روی ریل های خاص که برای دور کار در نظر گرفته می شوند،نصب شده و ثابت می گردد. ضخامت سقف کاذب کشسان 0.8 تا 1 میلی متر است و در هر متر مربع نیم کیلو وزن دارد.اما می تواند تا 200 کیلوگرم وزن را تحمل کند.این پارچه ها ضد حریق و ایمن هستند و در انواع پارچه های شفاف ،نیمه شفاف و مات تولید می شوند. این پارچه ها قابلیت چاپ انواع طرح های دلخواه را دارند .

این سقف ها در هر ابعاد و مساحتی امکان تولید و اجرا دارند. نورپردازی یکی از مهم ترین شاخصه های سقف کشسان می باشد که این سقف را زیبا و جذاب می کند. این سقف قابلیت نورپردازی در پشت آن به طور یکنواخت و یا متناسب با طرح شما داشته باشد همچنین اگر جلوی پنجره و یا نورگیری نصب شوند ،نور را از خود عبور میدهد.

سقف کاذب ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

ماربل شیت نوعی دیوارپوش پی وی سی است که به دلیل شباهت زیاد آن به سنگ ، به نام سنگ مصنوعی شناخته می شود. این محصول از 30% پودر سنگ و 70% پی وی سی تشکیل می شود.  وزن این متریال از پانل ها و تایل های پی وی سی بالاتر است و به همین دلیل به صورت روتین در اجرای سقف کاذب از این محصول استفاده نمی شود اما تنها این موضوع نمی تواند مانع استفاده  از این متریال در سقف گردد.  جهت اجرای کارهای خاص و همچنین فضاهایی که ساختمان تحمل بار داشته باشد از این متریال می توان به عنوان سقف دکوراتیو استفاده نمود .

از ماربل شیت ها می توان در ابعاد 60*60 و به صورت تایل استفاده کرد، با این تفاوت که سیستم نصب این سقف بسیار متفاوت است. برای ایجاد دیزاین های متنوع از ابزار های متفاوت ماربل شیت استفاده می شود و با ترکیب رنگ های متنوع می توان سقفی لوکس و دکوراتیو داشت. سقف  کاذب ماربل شیت به شما این امکان را می دهد تا نورپردازی های خاص روی سقف داشته باشید و در برخی از موارد با نور مخفی سقفی متفاوت ایجاد کنید.

سقف کاذب پی وی سی 

سقف کاذب پی وی سی

پی وی سی را میتوان به عنوان یکی از متریالهای محبوب دکوراسیون داخلی نامید . استفاده از pvc به عنوان سقف کاذب ، دیوارپوش و کفپوش بسیار متداول میباشد. علت محبوبیت این جنس را میتوان ضد آب ، خود اتفاء ، و قیمت اقتصادی آن نسبت به سایر متریال های دکوراسیون داخلی دانست. سقف کاذب پی وی سی ، قابل اجرا به دو صورت تایل 60*60 و پانل های 6 متری میباشد که امکان ایجاد طرح های قوس دار و سقف کاذب دکوراتیو و طرحدار توسط پانل های طولی pvc  امکان پدیر میباشد و تایل 60 در 60 pvc  صرفا بر روی سازه های مخصوص به صورت ساده امکان پذیر میباشد. 

از نظر طرح و رنگ پانل و تایل پی وی سی تنوع بالایی داشته و میتواند پاسخگوی تمام سلایق باشد. 

قیمت سقف کاذب

 

نوع و جنس

  قیمت (متر مربع)

  سقف کاذب پی وی سی (پانل طولی)

  از 29.900 تا 39.900 تومان

  سقف کاذب پی وی سی (تایل 60*60)

  از27.900 تا 32.900 تومان

  سقف کاذب کناف

  از 52.500 تومان

  سقف کاذب 60*60 پلکسی (طلقی)

هر ورق 66.000-81.600تومان

  سقف کاذب آسمان مجازی

  هر تایل 48.000-90.000 تومان

  سقف کاذب کشسان (باریسول)

  از 230.000 تومان

  تایل گچی 60*60

  از 16.500 تومان

  سقف کاذب آکوستیک 60*60(گچی)

  از 42.000 تومان

  سقف کاذب آکوستیک 60*60(پی وی سی)

 -----

 

با توجه به تنوع زیاد در انواع و اقسام بهتر است جهت پیگیری قیمت سقف کاذب با ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 71731-021

در زیر نمونه هایی از اجرای سقف کاذب توسط آذران پلاست را مشاهده نمایید.

تفاوت سقف کاذب با کناف


در ابتدا باید این موضوع اشاره کنیم که سقف کناف خود یک نوع سقف کاذب می باشد و اکثر مردم به اشتباه سقف کناف را جدا از از سقف کاذب می پندارند.

حال به بررسی سقف کناف و رابیتس می پردازیم:

احتمالا تعداد کمی از سازنده ها  در تجربیات کاری خود با مشکل انتخاب سقف کاذب برخورد میکنند و شاید اصلا با این سوال مواجه نشوند که  کناف بهتر است یا رابیتس ؟ 

به جهت پرداخت و ارزیابی دو سیستم ساختمانی بایستی هدف از این نقد را معلوم نماییم، در نتیجه  این قیاس از چندین جهت مورد بررسی قرار می گیرد:

 •  تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ زمان اجرا : در سیستم رابیتس کاری و گچ کاری برای سقف کاذب ، کار در سه گام صورت می گیرد (جوشکاری – بستن صفحات رابیتس – گچ کاری )، که در سیستم کناف (ساخت و ساز خشک ) احتیاجی به جوشکاری نیست ( اتصالات سقف کاذب کناف به شکل پیچ و میخ به سقف اصلی وصل می گردد ) ، همچنین فرایند گچ کاری نیاز به گذاشتن وقت زیادی برای خشک شدن و همچنین خروج نخاله های تولید شده مربوط به آن است. در این قیاس معلوم می شود  که از لحاظ زمانی سرعت اجرای سقف کاذب کناف ،فوق العاده بیشتر است.

سقف کناف

 •  تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ هزینه اجرا : تفاوت این دو سیستم از لحاظ هزینه های اجرایی، همیشه با تفاوت عقیده های فراوانی بین متقاضیان هر کدام از این دو ، همراه است ، ولی با چشم اندازی منصفانه و کلی ( در صورتی که کلیه پارامتر های مستلزم هزینه در وضعیت همسان ارزیابی شود ) می توان گفت : هر دو مدل سقف کاذب ذکر شده از نظر هزینه ظاهری ، با یکدیگر شبیه هم هستند ، ولی در صورتی که "زمان" را به عنوان پول مورد اهمیت قرار دهیم ، هزینه های مربوط به برق و جوشکاری ، جا به جایی به علت حجم بالاتر مصالح مربوط به سقف رابیتس ،برون ریز نخاله های ساختمانی بعد از کار و نظافت آن و ... مورد اهمیت و تامل می باشند. و خلاصه این طور می توان بیان کرد : با اینکه هزینه های ظاهری هر دو مدل سقف کاذب حدودا برابر هستند ، ولی هزینه های جانبی رابیتس و گچ از کناف بالاتر است .
 • تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ وزن بار مرده : از لحاظ تفاوت وزن حاصل از محموله مرده سقف کاذب کناف و رابیتس ، کم وزنی قابل مشهود کناف برتری دارد.
 •  تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ ترمیم پذیری و اسانی در تغییرات : در ساختمانها بعد از طی مدتی، احتمال دارد لوله های تاسیساتی رد شده از سقف کاذب به مرور فرسوده و گاهی به نشت مایعات برسد. همچنین دیده شده است ، بعد از سپری شدن 10 الی 15 سال از عمر یک واحد مسکونی نیاز به تغییر دکوراسیون ( مرمت ساختمان ) احساس میشود.

در چنین شرایطی اولویت با کناف می باشد ، به این علت که سقف کاذب کناف ( در قیاس با رابیتس ) خیلی راحت تر باز و بسته می شود، و همچنین راحت تر می توان به ان دسترسی پیدا کرد و آن را ترمیم نمود.

سقف کاذب رابیس

 • تعداد نفرات اجراکننده : همانطور که گفتیم کار سقف کاذب رابیتس و گچ با سه گروه ( جوشکار – رابیتس بند – گچ کار ) یا گاها دو گروه ( جوشکار و رابیتس بند – گچ کار ) می توان پروژه را آغاز نمود که همین کار در اجرای سقف کاذب کناف تنها با یک اکیپ دو نفره به جهت هر واحد قابل اجرا است.
 • تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ کیفیت : در این قیاس نیز اگر عادلانه بخواهیم نظر دهیم باید گفت  : اگر کار کناف به دست یک گروه خبره صورت گیرد از لحاظ کیفیت فاقد هر نوع نقص و مشکل می باشد ولی در صورتی که  استاندارد ها و ضوابط رعایت  نشود و در مراحل نصب از اکیپ با سابقه به کار گرفته نشود ، نباید انتظار حاصل خوبی را داشت .

در مجموع زمانی همه فکر کارفرما بر پایه کاهش هزینه ها باشد و به کیفیت و زبدگی و توانایی مدیریتی و اجرایی پیمانکار توجهی نداشته باشد، توقع کیفیت ، غیر عقلانی است

 • تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ  تناسب با احیا ساختمان : با قاطعیت تمام می توان گفت در حیطه مرمت ساختمان نیز به عللی که گفته شد ، کناف حرف اول را میزند ( عدم به کارگیری از جوشکاری و آسیب به سرامیک و شیشه و .. ، سرعت بالا ، اجرا با نفرات کمتر ، سرعت فوق العاده بیشتر و رنگ پذیری کار به محض اتمام کار )
قیمت سقف کاذب ،اجرای سقف کاذب ،لیست قیمت سقف کاذب ،false ceiling ،سقف کاذب پی وی سی ،سقف کاذب pvc ،قیمت دیوارپوش ،آذران ،آذران پلاستیک ،سقف کاذب آذران پلاستیک ،آذران پلاست رسا ،آموزش نصب آذران پلاستیک ،قیمت پرسیانا ،سقف کاذب آشپزخانه ،آموزش نصب سقف کاذب ،سقف کاذب اداری ،سقف کاذب تجاری ،سقف کاذب مغازه ،سقف کاذب توالت ،سقف کاذب دستشویی ،سقف کاذب سرویس بهداشتی ،سقف کاذب حمام ،سقف کاذب اتاق خواب ،سقف کاذب پذیرایی ،سقف کاذب مسکونی ،سقف کاذب کناف ،سقف آسمان مجازی ،انواع سقف کاذب مسکونی ،سقف کاذب مدرن ،قیمت دیوارپوش آنتی باکتریال ،سقف کاذب گچی ،انواع سقف کاذب+عکس ،سقف کاذب چیست؟ ،طرح های سقف کاذب گچی ،تایل گچی حصیری ،سقف کاذب گچی پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب کناف ،قیمت سقف کاذب گچی ،قیمت سقف کاذب سرویس بهداشتی ،قیمت سقف کاذب گچی پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب پلکسی ،نحوه اجرای سقف کاذب ،کناف سقف اتاق خواب ،رابیتس کاری سقف پذیرایی ،رابیتس کاری سقف آشپزخانه ،سقف کاذب سی ان سی ،سقف کشسان ،سقف باریسول ،تایل سقفی گچی ،سقف کاذب چیست ،تایل گچی 60*60 ،تایل پی وی سی 60*60 ،تایل pvc 60*60 ،قیمت تایل 60*60 ،سقف کاذب کشسان ،سقف کاذب تصویری ،لیست قیمت سقف کشسان ،سقف کاذب آسمان مجازی ،سقف ،قیمت سقف کاذب پذیرایی ،عکس سقف کاذب ،قیمت پانل پی وی سی ،لیست قیمت پی وی سی ،عکس سقف آشپزخانه ،اجرای سقف کاذب پی وی سی ،تایل ،عکس سقف ،سقف پی وی سی ،سقف پوش ،سقف 60*60 ،سقف شبکه ،قیمت سقف 60*60 ،سقف یک تکه ،سقف اذران ،سقف کناف ،سقف کششی ،سقف pvc ،سقف اتاق ،عکس سقف پذیرایی ،عکس سقف سرویس ،طراحی سقف کاذب ،طراحی سقف پذیرایی ،طراحی سقف سرویس بهداشتی ،دکوراسیون سقف منزل ،دکوراسیون سقف ادارات ،دکوراسیون سقف کاذب ،سقف شبکه ای ،سقف تایل سی ان سی ،قیمت سقف کناف ،قیمت سقف کاذب طرح آسمان ،سقف سه بعدی اتاق کودک ،سقف کشسان آینه ای ،لیست قیمت پلکسی ،لیست قیمت آسمان مجازی ،قیمت تایل پی وی سی ،قیمت انواع سقف کاذب ،قیمت کناف ،قیمت سقف کشسان باریسول ،سقف کشسان سه بعدی ،قیمت هر متر سقف کشسان ،سقف کاذب کششی ،سقف تایل گچی ،سقف تایل ،سقف تصویری سه بعدی ،سقف تصویری کششی ،سقف بدون درز ،سقف آذران ،قیمت سقف کاذب ستاره ای ،قیمت سقف کششی ،قیمت سقف کاذب آذران ،قیمت سقف کاذب حمام ،قیمت سقف کاذب توالت ،لیست قیمت سقف های کاذب ،انواع سقف کاذب اداری ،انواع سقف کاذب تجاری ،لیست قیمت انواع سقف کاذب ،سقف های کاذب اداری ،سقف های کاذب مسکونی ،سقف های کاذب تجاری ،قیمت رابیتس ،قیمت تایل 60*60 پی وی سی ،قیمت سقف کاذب رشت ،سقف کاذب کم هزینه ،ارزانترین سقف کاذب ،قیمت سقف کاذب چوبی ،قیمت پانل pvc ،قیمت تایل pvc ،قیمت تایل 60*60 pvc ،قیمت سقف کاذب تهران ،قیمت سقف کاذب کرج ،قیمت سقف کاذب دماوند ،قیمت سقف کاذب مشهد ،قیمت سقف کاذب شیراز ،قیمت سقف کاذب اصفهان ،قیمت سقف کاذب تبریز ،قیمت سقف کاذب آذربایجان ،قیمت سقف کاذب خوزستان ،قیمت سقف کاذب گیلان ،قیمت سقف کاذب مازندران ،قیمت سقف کاذب طلقی ،مدلهای آسمان مجازی ،آسمان مجازی در کرج ،ساخت آسمان مجازی ،نورپردازی آسمان مجازی ،, نمایندگی آسمان مجازی ،آسمان مجازی پرشین اسکای ،قیمت آسمان مجازی در تبریز ،قیمت سقف پلکسی آشپزخانه ،طلق های طرح دار ،قیمت طلق های طرح دار ،قیمت سقف کاذب پلکسی دوغی ،قیمت سقف کاذب طلقی ساده ،طلق سقف کاذب سرویس بهداشتی ،آسمان مجازی مشهد ،بورس فروش سقف کاذب ،فروش عمده سقف کاذب ،, مرکز سقف کاذب در تهران ،مرکز فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی ،انواع سقف کاذب مغازه ،بورس سقف کاذب کجاست ،سقف کاذب پامنار ،قیمت آسمان مجازی کشسان ،قیمت باریسول در اصفهان ،باریسول آشپزخانه ،طرح های سقف کشسان ،طرح های کشسان ،طرح های باریسول ،قیمت سقف سه بعدی ،, قیمت سقف کشسان سه بعدی ،اسمان مجازی برای سقف اشپزخانه ،اسمان مجازی سه بعدی ،تایل سقف آشپزخانه ،قیمت تایل سقفی 60*60 ،, قیمت تایل cnc ،تایل دوغی ،قیمت تایل دکوراتیو ،قیمت تایل معرق ،, سقف کاذب معرق ،تایل معرق پی وی سی ،آموزش نصب آسمان مجازی ،پلکسی طرح دار ،, اسمان مجازی برای سقف اشپزخانه ،قیمت آسمان مجازی آشپزخانه ،سقف مجازی آشپزخانه ،سقف کاذب ساده ،کامپوزیت سقف کاذب ،سقف کامپوزیت ،معایب سقف کامپوزیت ،نصب سقف کاذب گچی ،اجرای سقف کاذب گچی ،سقف کاذب گچی 60×60 ،قیمت سقف کاذب تایل گچی ،سقف کاذب گچی کناف ،سقف کاذب مشبک ،سقف کاذب یکپارچه ،, پانل پی وی سی سقف ،سقف کاذب آکوستیک ،سقف آکوستیک چیست ،قیمت سقف کاذب آکوستیک ،آكوستيك كردن سقف ،قیمت سقف کاذب پی وی سی ،مدل سقف کاذب کناف ،قیمت سقف کاذب آلومینیومی ،نحوه نصب سقف ،نصب سقف کاذب چوبی ،آموزش نصب سقف کاذب تایل گچی ،, روش اجرای سقف کاذب تایل گچی ،روش نصب سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ ،چگونه سقف کاذب نصب کنیم ،تصاویر سقف کاذب پی وی سی ،قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی ،, سقف کاذب گچی ،انواع سقف کاذب + عکس ،سقف کاذب طلق شیشه ای ،pvc , سقف کاذب ام دی اف ،cnc , سقف کاذب طرح دار ،سقف کاذب طرحدار ،pvc , قیمت سقف کاذب ام دی اف ،cnc , قیمت سقف کاذب سی ان سی ،سقف کاذب کناف پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب کناف پیش ساخته ،سقف کاذب گچی طرحدار ،سقف کاذب گچی طرح دار ،اجرای سقف کاذب کناف ،نصب سقف کاذب کناف ،نصب سقف کناف ،سقف کاذب تصویردار ،قیمت سقف کاذب کشسان ،سقف کاذب کشسان باریسول ،, سقف کاذب کشسان لابل ،سقف کاذب کششی باریسول ،, سقف کاذب کششی لابل ،قیمت سقف لابل ،, قیمت سقف کاذب کشسان لابل ،سقف کاذب طرح ستاره ،سقف کاذب آسمان شب ،سقف کاذب تصویری یک تکه ،pvc , سقف کاذب آلاچیق ،سقف کاذب پی وی سی طرح دار ،تایل مینرال آکوستیک ،قیمت نصب سقف کاذب ،قیمت سقف آکوستیک ،سقف کشسان لاکر ،آموزش نصب سقف کاذب pvc ،آموزش نصب سقف کاذب آذران پلاستیک ،اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی ،, لیست قیمت کناف ایران 97 ،نمایندگی کناف ایران ،کناف ایران قیمت ،نحوه محاسبه قیمت کناف سقف ،, نحوه اجرای سقف کناف ،معایب سقف کاذب کناف , معایب سقف کاذب pvc ،معایب سقف کاذب کناف ،لوازم سقف کاذب ،, سقف کاذب پی وی سی چیست ،سقف سرویس بهداشتی آذران پلاستیک ،, قیمت سقف کاذب اصفهان ،, مرکز فروش سقف کاذب در تهران ،, سقف کاذب pvc اصفهان ،کارخانه سقف کاذب ،شرکتهای تولید کننده سقف کاذب ،آسمان مجازی اصفهان ،آسمان مجازی کودکانه ،چاپ آسمان مجازی ،برچسب آسمان مجازی ،آسمان مجازی شیراز
امتیاز بدهید
 • کورش احمدی
 • 1397/10/07

سقف کاذب پی وی سی میخواستم نصب کنم.

 • محمد جواد
 • 1397/11/22

سلام نمونه های سقف کاذب بسیار عالی و قشنگ بود من مغازه دکوراسیون دارم حتما در مورد همکاری باهاتون تماس میگیرم با تشکر فراوان

 • سید حسین گلزار
 • 1398/01/12

سلام دنبال یک نمونه قدیمی از محصولات شرکت شما هستم. سقف کاذب. میخواستم بدونم موجود دارید عکس رو چطور بفرستم. با تشکر

نظر خود را بنویسید

مقالات