موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

دیوارپوش های سنگ مصنوعی یا ماربل شیت در محیط های متنوعی قابل استفاده اند. که در ادامه شما را موارد استفاده از دیوارپوش سنگ مصنوعی آشنا میکنیم . دیوارپوش های ماربل شیت ،  در محیط های اداری،تجاری ،مسکونی ، بیمارستانی و درمانی استفاده می شوند که در ادامه ی مطلب شما میتوانید شاهد نمونه پروژه های اجرایی در محیط هایی با کاربری متفاوت باشید. 

دیوارپوش ماربل شیت برای محیط مسکونی 

دیوارپوش سنگ مصنوعی

ماربل شیت  در محیط مسکونی استفاده های فراوانی دارد. از جمله آن میتوان به ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا برای فضای نشیمن نام برد. در فضای نشیمن برای دیوار پشت تلویزیون با استفاده از ماربل شیت ها و قاب سازی های زیبا می شود محیط را لولکس و چشم نواز کرد.

 

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ برای لابی و راهرو ساختمان ها 

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ به دلیل استحکام مناسب و طرح هایی از سنگ های گران قیمت می تواند جایگزین مناسبی برای سنگ باشد. لابی ساختمان ها از جمله محیط هایی است که دیوارپوش سنگ مصنوعی مناسب آن است. همچنین میتوان از ماربل شیت ها  برای راهروها و محیط های عمومی ساختمانی نیز استفاده کرد.

نمونه هایی از اجرای دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ برای لابی و راهرو ساختمان را در زیر این متن مشاهده فرمایید:

 دیوارپوش طرح سنگ

دیوارپوش pvcطرح سنگ

دیوارپوش پی وی سی سنگ مصنوعی

استفاده از دیوارپوش سنگ مصنوعی در سرویس بهداشتی و حمام 

استفاده ی دیگر دیوارپوش های سنگ مصنوعی در سرویس های بهداشتی و حمام است. این دیوارپوش ها به دلیل بدون درز بودن ،در درازمدت کمترین رسوب را به خود میگیرد. ماربل شیت ها قابل شستشو با انواع مواد شوینده هستند و مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند.یک تکه بودن این دیوارپوش ها باعث شده تا زیبایی خاصی در فضا حکم فرما شود.

 دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ

دیوارپوش پلاستیکی طرح سنگ

 

 دیوارپوش بین کابینتی 

ماربل شیت ها به عنوان دیوارپوش های بین کابینتی نیز استفاده می شوند. در بین کابینت باید دیوارپوشی نصب شود که کاملا قابل شستشو باشد و در مقابل حرارت مقاوم باشند که تمامی خصوصیات ذکر شده را دیوارپوش سنگ مصنوعی پی وی سی دارا میباشد و میتواند یک گزینه ی ایده آل و ارزان برای زیبایی آشپزخانه ی شما بشمار رود. 

 دیوارپوش بین کابینتی

دیوارپوش بین کابینت

 

انجام کارهای دکوراتیو با دیوارپوش طرح سنگ 

از ماربل شیت میتوان برای کارهای خاص و ایجاد حجم های دکوراتیو بهره برد. ایجاد روشویی های طرح سنگ، میزهایی از جنس ماربل شیت ، ستون هایی طرحدار و ... از جمله کارهایی است  که با این ورق های یک تکه پی وی سی می توان انجام داد.

  دیوارپوش دکوراتیو طرح سنگ

ورق پی وی سی طرح سنگ

 pvcدیوارپوش طرح سنگ

 

 دیوارپوش بیمارستانی 

دیوارپوش های سنگ مصنوعی به دلیل آنتی باکتریال بودن و بدون درز بودن یکی از گزینه های کاملا مناسب برای فضاهای درمانی ،بیمارستانی ، اتاق عمل و مکان های ایزوله است. از دیگر ویژگی های ماربل شیت ها داشتن اکسسوری های مخصوص است.

دیوارپوش بیمارستانی

دیوارپوش آنتی باکتریال

دیوارپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات