سنگ مصنوعی نورگذر (شفاف)

سنگ مصنوعی نورگذر (شفاف)

سنگ مصنوعی نورگذر (بک لایت)

 سنگ مصنوعی نورگذر

در دکوراسیون داخلی ، نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سنگ مصنوعی نورگذر (بک لایت) یک ایده ی نوین در زمینه ی نورپردازی در دکوراسیون داخلی محسوب میشود. تعبیه ی نورهای مخفی و یا نور پردازی های  خاص برای متریال های متنوع کاری سخت است. سنگ مصنوعی با تولید محصولی جدید این مشکل را حل کرده است.

سنگ مصنوعی اونیکس

سنگ مصنوعی اونیکس

اونیکس ، محصولی جدید از خانواده ی سنگ های مصنوعی می باشد که نور را از خود عبور می دهد. سنگ مصنوعی اونیکس در دکوراسیون داخلی کاربردهای فراوانی  دارند . ماربل شیت شفاف امکان نورپردازی را دارد و به عنوان منبع نوری خفیف نیز قابل استفاده میباشد.جنس اصلی دیوارپوش های ماربل شیت شفاف یا نورگذر از پی وی سی می باشد بنابراین از اکثر ویژگی های پی وی سی برخوردار است .

در معماری و دکوراسیون داخلی یکی از نقاط ضعف طراحی ها نحوه ی نورپرازی و پوشش سیم های اتصالی نورپردازی دکوراتیو است .این مشکل با سنگ مصنوعی شفاف حل می شود.نور عبوری از دیوارپوش های سنگ مصنوعی شفاف خفیف بوده و به عنوان منبع نوری اصلی مورد استفاده قرار نمی گیرند اما در برخی از موارد می توان به عنوان منبع نوری کمکی از آن بهره گرفت.

موارد استفاده از سنگ مصنوعی شفاف

سنگ مصنوعی بک لایت

از سنگ مصنوعی شفاف  میتوان بصورت های مختلف و گوناگون در دکوراسیون داخلی استفاده نمود که عبارتند از: 

 1. طراحی کانتر
 2. طراحی دیوار
 3. طراحی اجسام دکوراتیو
 4. پوشش سقف
 5. قاب های تزیینی و...

ویژگی های منحصر به فرد سنگ مصنوعی بک لایت 

 سنگ مصنوعی بک لایت

 1.   وزن کمی دارند و همین موضوع باعث می شود تا وزن سازه ای ساختمان دچار مشکل نشود و جا به جایی مصالح آسان باشد.
 2. سنگ های مصنوعی بک لایت در مقابل رطوبت مقاومند. رویه ی این سنگ ها با پوششی از رزین مخصوص پوشانده شده و این سنگ ها را ضد رطوبت کرده است. به همین دلیل برای فضاهای خیس مانند استخر ها و دکوراسیون سرویس ها نیز مناسبند.
 3. نصب آسان این محصول که در مدت زمان کوتاهی انجام می پذیرد .
 4. ماربل شیت  بک لایت مانند ماربل شیت  ساده یک تکه و بدون درز هستند و در ابعاد 120*280 تولید می شوند و ضخامت آنها 1.5 میلی متر است.
 5.  از طول عمر بالایی برخوردارند و در اثر نشست ساختمان و یا سرما و گرما ترک نمی خورند و از بین نمی روند.
 6.  قابل نصب بر روی سطوح مختلفی می باشند و انعطاف پذیرند . قابلیت سوراخ کاری و ایجاد فرم های منحنی از ویژگی هایی هستند که سنگ های طبیعی ندارند و همین امر سنگ های مصنوعی را خاص می کند.
 7. قابل استفاده در مکان های ایزوله و بیمارستانی هستند.

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات