موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

موارد استفاده از دیوارپوش های سنگ مصنوعی

دیوارپوش های سنگ مصنوعی یا ماربل شیت در محیط های متنوعی قابل استفاده اند.

با توجه به مزایای دیوارپوش های ماربل شیت ، این دیوارپوش ها در محیط های اداری،تجاری ،مسکونی ، بیمارستانی و درمانی استفاده می شوند.

 دیوارپوش سنگ مصنوعی

  • دیوارپوش ماربل شیت برای محیط مسکونی

لابی ساختمان ها از جمله محیط هایی است که دیوارپوش های ماربل شیت مناسب آن است.

ماربل شیت ها به دلیل استحکام مناسب و طرح هایی از سنگ های گران قیمت می تواند جایگزین مناسبی برای سنگ باشد. سنگ متریالی است که از لحاظ قیمت نیز بالاتر از ماربل شیت هاست.

ماربل شیت ها همچنین برای راهروهای ساختمان و محیط های عمومی ساختمانی استفاده می گردد.

 دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش ماربل شیت

دیوارپوش سنگ مصنوعی

ماربل شیت ها در محیط مسکونی استفاده های فراوانی دارد. از جمله آن میتوان به ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا برای فضای نشیمن نام برد. در فضای نشیمن برای دیوار پشت تلویزیون با استفاده از ماربل شیت ها و قاب سازی های زیبا می شود محیط را لولکس و چشم نواز کرد.

 دیوارپوش یک تکه

 

استفاده ی دیگر دیوارپوش های سنگ مصنوعی در سرویس های بهداشتی و حمام است. این دیوارپوش ها به دلیل بدون درز بودن ،در درازمدت کمترین رسوب را به خود میگیرد. ماربل شیت ها قابل شستشو با انواع مواد شوینده هستند و مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند.یک تکه بودن این دیوارپوش ها باعث شده تا زیبایی خاصی در فضا حکم فرما شود.

 دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش سنگ مصنوعی

 

 

ماربل شیت ها به عنوان دیوارپوش های بین کابینتی نیز استفاده می شوند. در بین کابینت باید دیوارپوشی نصب شود که کاملا قابل شستشو باشد و در مقابل حرارت مقاوم باشند .

 دیوارپوش بین کابینتی

دیوارپوش

 

از ماربل شیت ها میتوان برای کارهای خاص و ایجاد حجم های دکوراتیو بهره برد. ایجاد روشویی های طرح سنگ، میزهایی از جنس ماربل شیت ، ستون هایی طرحدار و ... از جمله کارهایی است  که با این ورق های یک تکه پی وی سی می توان انجام داد.

 دیوارپوش دکوراتیو

دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش طرح سنگ

 

 

  • ماربل شیت ها در فضای بیمارستانی

دیوارپوش های سنگ مصنوعی به دلیل آنتی باکتریال بودن و بدون درز بودن یکی از گزینه های کاملا مناسب برای فضاهای درمانی ،بیمارستانی ، اتاق عمل و مکان های ایزوله است. از دیگر ویژگی های ماربل شیت ها داشتن اکسسوری های مخصوص است.

دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش بیمارستانی

دیوارپوش بیمارستانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات