دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش سنگ مصنوعی

دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش ماربل شیت

نوعی از دیوارپوش های جدید آذران ماربل شیت ها هستند.برای طراحی هر فضا نیاز به نوع خاصی از دیوارپوش و یا متریال های گوناگون داریم. ماربل شیت ها نیز نوعی دیوارپوش جدید هستند که امروزه جایگزین سنگ شده اند.

ماربل شیت چیست؟

دیوارپوش طرح سنگ

ماربل شیت ها دیوارپوش هایی هستند که از پی وی سی و پودر سنگ  تولید می شوند و روی آن لایه ای uv شده قرار میگیرد تا براق شوند و مقاومت روکش آن بالا رود.دیوارپوش های سنگ مصنوعی از 70% پی وی سی و 30% پودر سنگ تشکیل می شود.

این دیوارپوش ها در ابعاد 1.22 در 2.80 تولید شده و به دلیل ابعاد به آن بدون درز و یا یک تکه میگویند.ابعاد این ورقه ها با توجه به ارتفاع روتین ساختمانی 2.80  در نظر گرفته شده که بدون درز و یک تکه بتوان اجرا کرد و زیبایی چشمگیری به فضا ببخشد.

ماربل شیت ها طرح های سنگ ،ساده با رنگ های متنوع و طرح چوب دارند.طرح های سنگ این دیوارپوش ها با سنگ های گران قیمت برابری میکند و از لحاظ قیمت مناسب ترند.

به ویژگی های قابل توجه ماربل شیت ها در ادامه اشاره می پردازیم:

ماربل شیت

  • دیوارپوش های ماربل شیت کاملا ضد ضربه بوده و از مقاومت بالایی برخوردارند.همین امر موجب شده تا برای فضاهایی همچون لابی و راه پله ها،داخل پاساژها و مکان های پر رفت و آمد طرفداران خود را پیدا کند.

ماربل شیت

  • ماربل شیت ها به دیوارپوش های بیمارستانی هم معروفند.این دیوارپوش ها آنتی باکتریال بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند.ابزارالات خاص بیمارستانی نیز برای این دیوارپوش ها در نظر گرفته شده که ماربل شیت ها را از هر جهت برای فضای درمانی و بیمارستانی مناسب میکند.

  • از ویژگی دیگر این دیوارپوش ها به مقاومت بالای آن در برابر حرارت می توان اشاره کرد که تا دمای 80 درجه مقاوم است و خود اطفاست.همین ویژگی این دیوراپوش ها را برای بین کابینت محبوب کرده است .

دیوارپوش سنگ مصنوعی

  • دیوارپوش های ماربل شیت دارای ابزار خاص خود میباشد که برای کارهای دکوراتیو و یکپارچه از آن استفاده می شود.تمامی این ابزار ها در رنگ ها و طرح های متنوع ماربل شیت تولید می شود .

ابزارهای خاص ماربل شیت را در زیر مشاهده می کنید:

ابزار های ماربل شیت

ابزارهای ماربل شیت

  • وزن ماربل شیت ها کم بوده و به آسانی نصب می شوند.

  • قیمت ماربل شیت ها و هزینه ی نصب آن از سنگ بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

کالیته رنگ دیوارپوش های ماربل شیت را در زیر مشاهده می کنید:

 کالیته رنگ ماربل شیت

کالیته رنگ دیوارپوش ماربل شیت

 

 

با توجه به ویژگی های گفته شده در بالا این دیوارپوش ها از هر نظر مناسب بوده و لولکس ترین ها را برای شما ایجاد می کند.

گروه صنعتی آذران پلاست تولید کننده ی ماربل شیت با کیفیت بالا ،این امکان را برای شما فراهم میکند تا از کارخانه و بدون واسطه خرید کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

 

 

 

 

دیوارپوش ،قیمت دیوارپوش ،لیست قیمت دیوارپوش ،دیوارپوش آذران پلاستیک ،دیوارپوش pvc ،دیوارپوش بدون درز ،دیوارپوش آنتی باکتریال ،دیوارپوش تاپشیت ،دیوارپوش تاپکو ،دیوارپوش بدون درز تاپشیت ،دیوارپوش یک تکه تاپشیت ،دیوارپوش یک تکه تاپکو ،دیوارپوش پی وی سی یک تکه ،قیمت تاپکو ،قیمت دیوارپوش تاپشیت ،قیمت دیوارپوش تاپکو ،قیمت دیوارپوش بدون درز ،دیوارپوش بین کابینتی ،قیمت دیوارپوش بین کابینتی ،دیوارپوش طرح سنگ ،قیمت دیوارپوش طرح سنگ ،قیمت دیوارپوش پی وی سی ،دیوارپوش مرمرشیت ،دیوارپوش استون پلاست ،قیمت دیوارپوش مرمر پلاست ،دیوارپوش سنگ مصنوعی ،دیوارپوش ماربل شیت ،قیمت دیوارپوش ماربل شیت ،قیمت دیوارپوش استون پلاست ،قیمت دیوارپوش سنگ مصنوعی ،قیمت دیوارپوش مرمر شیت ،اذران پلاست رسا ،قیمت مرمر پلاست ،قیمت دیوارپوش انتی باکتریال ،دیوارپوش بدون درز مرمر پلاست ،دیوارپوش بدون درز مرمر شیت ،دیوارپوش سنگ مصنوعی استون پلاست ،دیوارپوش سنگی تاپکو ،دیوارپوش طرح سنگ تاپشیت ،ورق فومیزه ،ورق پی وی سی ،قیمت ورق فومیزه ،قیمت ورق پی وی سی ،عکس دیوارپوش سنگی ،دیوارپوش یک تکه پی وی سی ،عکس دیوارپوش یک تکه ،دیوارپوش طرح سنگ تاپکو ،دیوارپوش یک تکه و بدون درز تاپکو ،دیوارپوش آنتی باکتریال تاپشیت ،دیوارپوش آنتی باکتریال تاپکو ،دیوارپوش آنتی باکتریال مرمرشیت ،دیوارپوش آنتی باکتریال استون پلاست ،دیوارپوش طرح سنگ مرمرشیت ،دیوارپوش بدون درز مرمرشیت ،دیوارپوش یک تکه استون پلاست ،دیوارپوش فومیزه تاپشیت ،دیوارپوش فومیزه تاپکو ،اطلاعات فنی و نصب تاپشیت ،اطلاعات نصب تاپشیت ،نصب ماربل شیت ،اطلاعات نصب ماربل شیت ،نصب تاپکو ،اطلاعات فنی نصب تاپکو ،اطلاعات فنی نصب ،اطلاعات فنی نصب سنگ مصنوعی ،اجرای سنگ مصنوعی ،اجرای ماربل شیت ،اجرای تاپشیت ،اجرای ورق یک تکه ،اجرای مرمر شیت ،نصب و اجرای ماربل شیت ،نصب و اجرای تاپشیت ،نصب و اجرای تاپکو ،نصب و اجرای ورق فومیزه
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات