دیوارپوش و دیوارکوب

شرکت آذران پلاست رسا

شرکت آذران پلاست رسا از سال 79 بعنوان اولين توليد كننده پانل PVC  روكشدار در سطح كشور آغاز به فعاليت نمود. اهداف اوليه شركت آذران پلاستیک عبارت بود از پوشش بازار داخلي جهت قطع واردات كالاهاي مشابه و جايگزين نمودن پانل روكشدار به جای چوب در راستاي صيانت از درخت و جنگلهاي كشور و حفظ محيط زيست ومنابع طبيعي وفراهم نمودن امكان صادرات كالا به كشورهاي همجوار .

   هم اينك شرکت آذران پلاستت رسا بعنوان بزرگترين توليدكننده پانل پی وی سی با زحمات شبانه روزي و روز افزون پرسنل و متخصصين خود موفق به توليد انواع پروفيل  PVC با تيراژ بالا و کیفیت رقابتی جهت پوشش بازارهاي داخلي و خارجي شده است.

  حضور گسترده در صنعت ساختمان مشاركت در انواع نمايشگاهاي داخل و خارج از كشور و افزايش تنوع محصولات و حفظ مستمر كيفيت و حضور در بازارهاي بين المللي اهم فعاليتهاي آذران پلاستی رسا را تشكيل ميدهد.

شرکت آذران پلاستی رسا اولین تولید کننده پانل PVC منطبق با استانداردهای جهانی می باشد. پانل های PVC در سطوح افقی(سقف) و عمـودی (دیوار) به عنوان دیوار پـوش و سقف پـوش نصب می شـوند، برای ایجاد سطوح مسطح، کیفیت زیر ساخت کار اهمیت ویژه ای دارد. آذران پلاستیک به دنبال فعالیت در این زمینه جهت سهولت در نصب و اجرا با رعایت استاندارد لازم گام موثر دیگری برداشته و سیستم جدیدی را ارائه کرده است. این سیستم ضمن تولید قطعات طراحی شده، راهکاری مطلوب برای نصب و اجـرا ارائه می دهـد. آذران پلاستیک هم اکنون در پـی تدوین استـاندارد مربوط به ایـن طـرح جهت دریـافت مجـوز و استـانداردهای لازم می باشد.

 

محصولات شرکت آذران پلاست رسا

  دیوارپوش  و سقف کاذب آذران پلاستیک پی وی سی PVC

  ماده اصلی پدیوارکوب PVC  پلی ونیل کلراید میباشد و با روکش های متنوع ونیل لمینیت می شود .

  از ویژگیهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد .

پانل پی وی سی  آذران پلاست رسا  žمقاوم در برابر رطوبت ( به میزان 100%)
دیوار پوش پانل pvc آذران پلاست رسا žمقاوم در برابر حلالها و مواد شمیایی
دیوار کوب پانل پی وی سی آذران پلاست رسا  žمقاوم در برابر حرارت 85 درجه سانتی گراد ( با کمترین تغیر شکل )
سقف کاذب پانل pvc آذران پلاست رسا žمقاوم در برابر تابش نور UV ( حداقل یک ماه )
پانل های روکشدار PVC آذران پلاست رسا  žعدم اشتعال پذیری به هنگام حریق
žچگالی  پائین( وزن سبک )  نسبت به مصالح مشابه (8/3 کیلو گرم در متر مربع )
žانعطاف پذیری در شکل گیری احجام قوس دار 
žعایق حرارت و برودت به میزان قابل توجه
žعایق صوت حداقل به میزان 8 DSB
žقابل شستشو و مناسب برای محیط های بهداشتی
http://www.irandecorasion.com/fa/index.asp?p=pages&id=29

تاریخچه شرکت آذران پلاست رسا

شرکت آذران پلاست رسا  زیر مجموعه کارخانجات گروه آذران متعلق به خانواده کتابچی حقیقت می باشد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1379 به عنوان اولین تولیدکننده  سقف کاذب و دیوارپوش تمام pvc روکشدار آغاز کرد.
دیوارپوش‌های شرکت آذران پلاست رسا در بدو ورود به بازار با مشکلاتی برای معرفی روبرو شدند. اما مزایای ویژه این محصول مانند وزن کمتر، سرعت نصب بالا، قابلیت شستشو، ضد حشره بودن و قابلیت های استفاده در منطقه های مرطوب و ... موجب شد  به مرور تقاضا برای این محصول افزایش پیدا کند و امروز به عنوان یکی از مصالح شناخته شده برای تجهیز فضاهای داخلی در میان مصرف کنندگان محبوبیت ویژه ای پیدا کند.
با تاییدیه وزارت صنعت شرکت آذران پلاست رسا در حال حاضر بزرگترین تولید‌کننده دیوارپوش در کشور است و این شرکت موفق شده است در طول 13 سال فعالیت پی در پی، ظرفیت تولید خود را از 40000 متر مربع در سال 1380 به 5000000 متر مربع در سال 1391 برساند. همچنین در این سال ها تعداد کارکنان این شرکت از 11 نفر به بیش از 350 نفر رسیده و مساحت کارخانه نیز از 1100 مترمربع به 14000متر مربع افزایش یافته.
شرکت آذران پلاست رسا در حال حاضر با داشتن 30 نماینده فعال، 400 نقطه فروش و 1200 تیم نصب دیوارپوش، بزرگترین سیستم فروش و نصب دیوارپوش را در سراسر کشور در اختیار دارد.
آذران پلاستیک به عنوان مادر صنعت دیوارپوش تمام‌ pvc ایران، بزرگترین صادرکننده این محصول به کشورهایی از جمله استرالیا، روسیه، عراق، آذربایجان، ارمنستان، قطر، دبی، افغانستان، گرجستان، ترکیه، نیجریه و تاجیکستان است و در همین راستا موفق شده است کسب عنوان صادرکننده نمونه سال 1390 را از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به خود اختصاص دهد.

از آنجا که روند توسعه پایدار هر شرکت موفقی باید منطبق با برنامه ریزی بلند مدت آن باشد، آذران پلاستیک نیز در راستای اهداف عالی و سند چشم انداز کشور، خود را موظف به حفظ شیب توسعه و گسترش همه جانبه دانسته و با طرح پروژه های بزرگی مانند تدوین نخستین استاندارد ملی برای این محصول با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی، ایجاد دپارتمان R&D، تغییر ماشین آلات تولیدی به نسل 4، افزایش ظرفیت تولیدات ، افزایش سطح اتوماسیون و افزایش سبد محصولات در صدد توسعه فعالیت خود خواهد بود.

گواهینامه های آذران پلاست رسا

 

شركت آذران پلاستيك با دانستن نقش خود در صنعت تولیدات ديوارپوش و سقف كاذب پي وي سي و به منظور ارج نهادن به خواسته‌های مشتریان عزیز در چارچوب ایجاد سیستمی  یكپارچه، جهت پاسخگویی به نیازهای مجموعه، اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه كیفیت IMS مشتمل بر ISO 9001:2008 وISO14001:2004 و 2007 :OHSAS18001 كرده ‌است. در این راستا با بهره‌گیری از پرسنل متخصص خود و استفاده از مشاوران مجرب ، اقدام به پیاده‌ سازی و اجرای الزامات این استاندارد کرده است.

 

اهداف شرکت آذران پلاست رسا

 1.   - تمرکز بر افزایش میزان رضایت مندی مشتریان
 2.    - افزایش مستمر سطح کیفیت محصولات
 3.     بهبود مستمر فرآیندها
 4.   - توسعه محصولات
 5.    - کاهش ضایعات
 6.    - استفاده بهینه از منابع
 7.    - حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی به منظور افزایش سهم بازار
 8.    - پیشگیری از آلودگی محیط زیست
 9.   - پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار
 10.    - ارتقاء سطح آگاهی پرسنل از طریق برگزاری آموزشهای مدیریتی، فنی و تخصصی
 11.    - کسب گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی

 

چشم انداز آذران پلاست رسا

1. تولید محصولات با بهترین كیفیت ممكن، با اهمیت بر جلب رضایت و خواسته های مشتریان شركت. در این راستا ما به خواسته های مشتریان خود با سرعت، حساسیت و احترام پاسخ خواهیم داد.
2. متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل وو همكاران شركت ( باارزش ترین منابع )
3. به واسطه خصوصیات راهبری , و خلاقیت و نوآوری، ما بسوی برخورد با چالش های بازار رفته و از برخورد با این چالشها تجارب لازم را جهت راهبری بدست خواهیم آورد .
4. متعهد به رشد و توسعه شركت به جهت دسترسی به بازارهای جدید , در صنعت ديوارپوش در كنار افزایش سهم بازار بوده و همواره به اول بودن می اندیشیم.

بیانیه ماموریت شرکت آذران پلاست رسا

فعالیت شرکت آذران پلاستیک توليد ديوارپوش و سقف كاذب روكشدار پي وي سي و محصولات جانبی آن با کیفیت مطلوب است.
یکی از اهداف مهم شرکت، توسعه بازارهای جدید مصرف و گسترش # حوزه های جغرافیایی در بازار های ملی و بین المللی است.
مشتریان اصلی ترین ذینفع شرکت تلقی می شوند.,  ما با تنوع بخشی به محصولات، ارائه خدمات متناسب با نیاز های مشتریان و ارتقای روز افزون کیفی، برای افزایش رضایتمندی آن ها کوشش خواهیم کرد.
کارکنان، سرمایه اصلی شرکت هستند. ما با ارج نهادن به ارزش های انسانی و حرفه ای، شرایطی جذاب را برای ارتقاء انگیزش و خلاقیت کارکنان مهیا می کنیم.
ما خود را موظف به رعایت مصالح زیست محیطی، اعتلای رفاه منطقه و پیشرفت صنعت با توجه به فرهنگ غنی ایرانی می دانیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات